Dünya Manşet

Bakan Fidan’dan Gazze diplomasisi… Kanada Başbakanı ile görüştü

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan Gazze’deki savaşın sona erdirilmesi ve kalıcı barışın sağlanması için Kanada’da temaslarda bulundu. Bu kapsamda Bakan Fidan, Başbakanı Justin Trudeau ve Kanada Dışişleri Bakanı Melanie Joly ile..

Bakan Fidan’dan Gazze diplomasisi… Kanada Başbakanı ile görüştü

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan Gazze’deki savaşın sona erdirilmesi ve kalıcı barışın sağlanması için Kanada’da temaslarda bulundu. Bu kapsamda Bakan Fidan, Başbakanı Justin Trudeau ve Kanada Dışişleri Bakanı Melanie Joly ile görüştü.

Bakan Fidan’dan Gazze diplomasisi… Kanada Başbakanı ile görüştü

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan’ın da aralarında bulunduğu İslam İşbirliği Teşkilatı ve Arap Ligi adına uluslararası girişimlerde bulunan Temas Grubu üyesi dışişleri bakanları, Kanada Başbakanı Justin Trudeau ve Kanada Dışişleri Bakanı Melanie Joly ile görüşme gerçekleştirdi.

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan’ın da aralarında bulunduğu İslam İşbirliği Teşkilatı ve Arap Ligi adına uluslararası girişimlerde bulunan Temas Grubu üyesi dışişleri bakanları, İsrail’in Gazze Şeridi’ne savaşın sona ermesi için Kanada’da temaslarda bulundu.

Bakan Fidan Gazze Şeridi’ndeki savaşın durdurulması, kalıcı barışın sağlanması için uluslararası girişimlerde bulunan Temas Grubu üyesi mevkidaşlarıyla birlikte Kanada Başbakanı Justin Trudeau ve Kanada Dışişleri Bakanı Melanie Joly ile görüşme gerçekleştirdi.

 

Kaynak:  İHA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL