Ekonomi Manşet

Bakan Şimşek uyardı: Spekülasyonlara itibar etmeyin

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, uyguladıkları politikaların, seçim sonrasında da hedefler doğrultusunda devam edeceğini kaydetti. Bakan Şimşek, “Bu çerçevede dolaşıma kasıtlı olarak sunulan spekülasyonlara itibar etmeyiniz” dedi. Bakan Şimşek..

Bakan Şimşek uyardı: Spekülasyonlara itibar etmeyin

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, uyguladıkları politikaların, seçim sonrasında da hedefler doğrultusunda devam edeceğini kaydetti. Bakan Şimşek, “Bu çerçevede dolaşıma kasıtlı olarak sunulan spekülasyonlara itibar etmeyiniz” dedi.

Bakan Şimşek uyardı: Spekülasyonlara itibar etmeyin

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Garanti Bankasının tahvil ihracına ilişkin bir paylaşımı alıntılayarak, X hesabından değerlendirmelerde bulundu.

Şirketlerin uluslararası piyasalarda sermaye benzeri kaynaklara artık daha rahat erişebildiğine dikkati çeken Şimşek, şunları kaydetti:

“Programda öngördüğümüz hedeflere yaklaştıkça ülkemize uzun vadeli ve uygun maliyetli kaynak akışı daha da artacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü desteğiyle uyguladığımız politikalar, seçim sonrasında da hedeflerimiz doğrultusunda devam edecek. Bu çerçevede; dolaşıma kasıtlı olarak sunulan spekülasyonlara itibar etmeyiniz.”

 

KAYNAK: AA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL