Turkiye - Süper Lig
Corendon Alanyaspor
20:00
Bitexen Antalyaspor
Turkiye - 1. Lig
BB Bodrumspor
16:00
Yeni Çorumspor AŞ
Kulüp Hazırlık Maçları
10:05
İspanya - LaLiga
22:00
Fransa - Ligue 1
21:30
İtalya - Serie A
21:45
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
19:00
21:00
Almanya - 2. Bundesliga
21:30
İtalya - Bahar Şampiyonası
19:30
İtalya - Coppa Italia, Kadınlar
22:30
İtalya - Serie B
21:30
Portekiz - U19 Şampiyonası
19:00
Rusya - Premier Lig, Kadınlar
15:00
16:00
18:00
18:15
ABD - ABD NPSL
03:00
03:15
03:30
ABD - MLS Next Pro
02:00
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
05:00 0 : 0 90'
90'
ABD - USL Lig 2
03:30
04:00
04:30
05:00
ABD - USL W Ligi
01:00
01:30
02:00
02:00
02:00
03:00
03:00
03:00
04:00
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
19:30
Almanya Amatör - DFB-Pokal Junioren
19:00
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
20:30
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
20:30
20:30
Angola - Girabola
17:30
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
01:00 : 90'
90'
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
Arjantin - Primera C
21:30
Arjantin - Profesyonel Lig
21:30
Arnavutluk - Kategoria Superiore
20:00
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu
20:00
20:30
20:30
20:30
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
Austria Amateur - Regionalliga Batı
19:30
20:30
Avustralya - Kuzey NSW NPL
13:00
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
13:00
Avustralya - NSW NPL 1
12:30
Avustralya - Queensland NPL
13:30
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
13:15
Avustralya - Tazmanya NPL
13:15
Avustralya - Victoria Premier League 1
13:30
13:30
Avusturya - Bundesliga
20:30
BAE - Arap Körfez Ligi
17:15
17:15
20:00
20:00
BAE - Division 1
17:10
ER
17:10
ER
17:10
ER
17:10
ER
17:10
ER
17:10
ER
17:10
ER
17:10
ER
Bangladeş - Premier Lig
13:00
13:00
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
16:00
17:00
18:00
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
19:00
21:00
Bolivya - Profesyonel Lig
01:00
03:00
Bosna Hersek - Premier Lig
18:00
Botsvana - Premier Lig
16:00
Brezilya - Copa do Brasil
01:00 0 : 2 MS
MS
01:00 0 : 0 MS
MS
01:30 2 : 3 P: 1 - 3
90'
03:30 2 : 0 90'
90'
03:30 0 : 1 90'
90'
Brezilya - U20 Paulista
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
Bulgaristan - B PFG
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
Çekya - CFL
19:00
19:00
Çekya - Divize B
19:00
Çekya - Divize C
19:00
Cezayir - Ligue 2
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
Çin - Çin 2. Lig
11:00
Danimarka - 1.Lig
20:00
20:00
20:00
20:00
Danimarka - 2nd Division Doğu
19:30
19:30
20:00
Danimarka - 3. Lig
20:00
20:00
Danimarka Amatör - Danmarksserien
19:30
20:00
20:00
Ekvador - Serie B
03:00
Ermenistan - Premier Lig
16:00
18:00
Etiyopya - Premier Lig
15:00
18:00
Faroe Adaları - 1. deild
20:00
21:00
21:00
Fas - Botola Pro D1
21:00
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
19:00
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
18:30
Finlandiya - Veikkausliiga
18:00
Gürcistan - Erovnuli Liga
19:00
19:00
Gürcistan - Erovnuli Liga 2
16:00
16:00
16:00
18:00
19:00
Hırvatístan - Druga NL
18:30
19:00
Hırvatístan - HNL
19:00
Hırvatístan - Prva NL
16:50
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
21:00
İran - Azadegan Ligi
18:45
İran - Pro Ligi
19:15
19:15
19:15
19:15
19:15
19:15
19:15
19:15
İrlanda - Birinci Lig
21:45
21:45
21:45
21:45
İrlanda - Premier Lig
21:45
21:45
21:45
22:00
İsrail - Alef Ligi
13:45
İsrail - Ulusal Lig
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
20:00
20:15
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
20:00
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
20:00
20:00
20:30
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
20:30
İsveç - 2. Lig, Norrland
20:00
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
20:00
20:30
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:00
20:30
İsveç - Allsvenskan
20:00
20:00
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
18:00
20:00
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
23:00
İzlanda - 3. deild
22:15
23:00
23:00
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
21:00
21:00
23:15
ER
23:15
Katar - Amir Kupası
19:00
Kazakistan - Birinci Lig
14:00
14:00
Kolombiya - Primera A, Apertura
02:15 3 : 0 90'
90'
04:30 1 : 0 90'
90'
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
13:00
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
10:00
13:00
13:00
13:00
Kuveyt - Premier Lig
19:15
19:15
19:15
Letonya - Virsliga
17:30
18:30
Litvanya - 1 Lyga
18:00
18:30
Litvanya - A Lyga
19:00
Litvanya - II Lyga
18:00
Malezya - Süper Lig
15:15
16:00
Meksika - Liga MX, Kapanış
05:00 1 : 1 90'
90'
Mısır - Premier Lig
19:00
19:00
Norveç - Eliteserien
20:00
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
18:25
18:25
18:25
18:25
18:25
18:25
Özbekistan - PFL
17:00
17:30
Özbekistan - Pro Liga
16:00
Paraguay - 2.Lig
02:30
Paraguay - Division de Honor, Açılış
02:30 1 : 1 90'
90'
Peru - Liga Femenina
18:30
19:00
23:30
Polonya - CLJ
13:00
Polonya - III Liga, Grup 1
19:00
Polonya - III Liga, Grup 2
17:00
Polonya - III Liga, Grup 3
18:00
18:30
Polonya - III Liga, Grup 4
18:00
Romanya - Liga 3
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
Romanya - Superliga
20:00
Şili - Premier Lig
22:30
Singapur - Premier Lig
14:45
Sırbistan - Prva Liga
18:00
18:00
18:00
Sırbistan - Superliga
19:30
19:30
19:30
19:30
Slovenya - Slovenya Kupası
21:30
Ukrayna - Persha Ligi
12:00
13:00
13:00
13:00
Ukrayna - Premier Lig
15:30
Ukrayna - U19
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
13:00
13:00
16:25
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası
18:00
18:00
20:30
20:30
Ürdün - Jordan Ligi
19:00
19:00
Uruguay - Premier Lig
02:00 3 : 1 90'
90'
21:00
Vietnam - V Lig 2
13:00
14:00
Yunanistan - U19 Süper Ligi
14:00

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL