Manşet Siyaset

CHP’li Emir’in öğretmenleri küçümseyen imasına tepki

Katıldığı canlı yayında tepki çeken ifadeler kullanan CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz’u kastederek mesleği olan öğretmenliği küçümsedi. CHP’li Emir’in öğretmenleri küçümseyen imasına tepki Habertürk ekranlarına..

CHP’li Emir’in öğretmenleri küçümseyen imasına tepki

Katıldığı canlı yayında tepki çeken ifadeler kullanan CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz’u kastederek mesleği olan öğretmenliği küçümsedi.

CHP’li Emir’in öğretmenleri küçümseyen imasına tepki

Habertürk ekranlarına konuk olan CHP Ankara Milletvekili Murat Emir skandal niteliğinde ifadeler kullandı.

Ankara için aday isimler tartışılırken gazeteci Nagehan Alçı, “Ankara için genç bir isim üzerinde duruluyor. Kahramankazan Belediye Başkanı…” yorumunda bulundu.

Emir ise Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz’u kastederek, “Sizinle bahse girerim ihtimal o. Kazan da benim seçim bölgem. Mesleğini biliyor musunuz Kazan Belediye Başkanının? Öğretmen…” şeklinde küçümseyici ifadeler kullandı.

Daha sonra hatasını anlayarak durumu kurtarmaya çalışan Murat Emir, “Öğretmenliği ile ilgili bir sorunum yok, çok iyi bir belediye başkanı olabilir ama Kazan konusunda olamayacağını biliyorum.” dedi.

Emir’in öğretmenleri küçümseyen iması büyük tepki çekti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL