Genel Manşet

Eylem Tok ve oğlunun fotoğraflarını çeken kişi konuştu: Kanıma dokundu

Eylem Tok ve oğlunun New York’ta görüntülendi. Neşeli ve rahat tavırlarıyla dikkat çeken anne ile oğlunun fotoğraflarını çeken Gözde konuştu. Eylem Tok ve oğlunun fotoğraflarını çeken kişi konuştu: Kanıma dokundu..

Eylem Tok ve oğlunun fotoğraflarını çeken kişi konuştu: Kanıma dokundu

Eylem Tok ve oğlunun New York’ta görüntülendi. Neşeli ve rahat tavırlarıyla dikkat çeken anne ile oğlunun fotoğraflarını çeken Gözde konuştu.

Eylem Tok ve oğlunun fotoğraflarını çeken kişi konuştu: Kanıma dokundu
Eyüpsultan’da arıza yaptığı için emniyet şeridine çekilen ATV’lere çarparak Oğuz Murat Aci’nin ölümüne neden olan 17 yaşındaki T.C ve onu önce Mısır’a daha sonra ABD’ye kaçıran annesi Eylem Tok, New York’ta görüldü. Manhattan’da taksi arayan anne ile oğlunu fark eden Gözde G., yaklaşarak fotoğraflarını çekti. Fotoğraflarının çekildiğini fark etmelerine rağmen rahat tavırlarıyla dikkat çeken Eylem Tok ve T.C bindikleri taksiyle uzaklaştı.

“Rahatlıklarını görünce şok oldum”

O anları görüntüleyen Gözde G., “13 Mart Çarşamba günü, Amerika saatiyle akşam 17.00 civarında, Manhattan’da 57. Sokak ve 6. Cadde arasında bir sokak öteden fark ettim onları. Bu olayı yakından takip ediyordum. Yaklaştım, neşe ve kahkaha içerisinde yürüdüklerini görünce açıkçası kanıma dokundu. Rahatlıklarını görünce şok oldum. Taksi aramaya başladılar.

Bindikleri taksinin plakasıyla beraber fotoğraflarını çektim. Benim fotoğraf çektiğimi görünce muhtemelen başka bir sokakta o taksiden inmişlerdir. Sarı taksi kullandılar. Çocuğun üzerinde Türkiye’den kaçarken giydiği aynı kıyafetleri vardı. Kendileriyle konuşmadım. Yakalanmalarına yardımcı olmak için fotoğrafları hemen paylaşma çabasına girdim” diye konuştu.

Amerika’da yaşayan Türk vatandaşı Gözde G. soyadının açık yazılmasını istemedi.

KAYNAK: DHA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL