Gündem Manşet

Kapalıçarşı’da Murat Kurum’a büyük ilgi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Kapalıçarşı’daki esnafı ziyaret etti. Vatandaşlar ve esnaf tarafından büyük ilgiyle karşılanan Kurum, yanına gelen turistlerle de fotoğraf çektirdi. Kapalıçarşı’da Murat Kurum’a büyük ilgi..

Kapalıçarşı’da Murat Kurum’a büyük ilgi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Kapalıçarşı’daki esnafı ziyaret etti. Vatandaşlar ve esnaf tarafından büyük ilgiyle karşılanan Kurum, yanına gelen turistlerle de fotoğraf çektirdi.

Kapalıçarşı’da Murat Kurum’a büyük ilgi
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Kapalıçarşı esnafını ziyaret etti. Vatandaş ve esnaf tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Kurum, yanına gelen turistlerle de fotoğraf çektirdi.

Esnaf, Kapalıçarşı ve Eminönü çevresinde yaşanan otopark sorunun çözümünü Murat Kurum’dan talep etti. Göreve gelir gelmez bunun için çalışacağını belirten Kurum, “Kapalıçarşı’nın otoparkını göreve gelir gelmez çözeceğiz. Turistlerimiz buraya güvenle gelecek. Daha fazla gelecek. Esnafımız mutlu olacak. Hızlı bir şekilde çözeceğiz, merak etmeyin.” dedi.

Kur-4

Kurum’a ziyaretlerinde AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan eşlik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL