Gündem Manşet

MHP Lideri Bahçeli’den ‘Saffet Sancaklı’ sorusuna cevap: ‘Tercih kendisinindir!’

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gazetecilerin MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı ile ilgili sorduğu soruya dikkat çeken bir cevap verdi. MHP Lideri Bahçeli’den ‘Saffet Sancaklı’ sorusuna cevap: ‘Tercih..

MHP Lideri Bahçeli’den ‘Saffet Sancaklı’ sorusuna cevap: ‘Tercih kendisinindir!’

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gazetecilerin MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı ile ilgili sorduğu soruya dikkat çeken bir cevap verdi.

MHP Lideri Bahçeli’den ‘Saffet Sancaklı’ sorusuna cevap: ‘Tercih kendisinindir!’

MHP Lideri Devlet Bahçeli, bazı basın mensuplarının MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı ile ilgili sorusuna cevap verdi.

 “MHP’YE BİR BELEDİYE VERMEZLERSE BENİ SEÇİM ÇALIŞMALARINDA GÖREMEZLER”

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, MHP’ye bu dönemde en azından bir belediye vermemeleri halinde seçim çalışmalarında Kocaeli’de yer almayacağını vurgulayarak, şu açıklamayı yapmıştı;

“Bu dönem MHP’ye en azından bir belediye vermezlerse, beni seçim sürecinde ve seçim çalışmalarında Kocaeli’de göremezler. Tabanımız bunu anlar. Bunu çok iyi anlayacak olan teşkilatlarımız emin olun sahada olmayacaktır. Cumhur ittifakı Kocaeli’de en az 4-5 belediyeyi kaybeder. Bu sefer umdukları gibi olmaz.”

BAHÇELİ: TERCİH KENDİSİNİNDİR!

MHP Lideri Bahçeli de Sancaklı’nın açıklamaları ile ilgili bir gazetecinin kendisine sorduğu soruya, “Futbol hayatında 3 büyük kulüpte oynama geleneğini siyasette de mi sürdürmek istiyor? Tercih kendisinindir!” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL