Manşet Siyaset

MHP’li Yönter’den sert tepki: “İftira ve operasyonlara boyun eğmeyeceğiz”

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, partisine ve Ülkü Ocakları’na yönelik artan iftira ve operasyonlara karşı sert bir duruş sergiledi. Yönter, “Kripto FETÖ’cüler, oncu..

MHP’li Yönter’den sert tepki: “İftira ve operasyonlara boyun eğmeyeceğiz”

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, partisine ve Ülkü Ocakları’na yönelik artan iftira ve operasyonlara karşı sert bir duruş sergiledi. Yönter, “Kripto FETÖ’cüler, oncu buncular, Türk düşmanları, hayali iddia üreten namertler, çevremize sızan ajan provokatörler bir olmuş, işbirliği yapmış MHP’ye ve Ülkü Ocakları’na operasyon çekmenin hevesindeler!” diyerek, bu saldırılara boyun eğmeyeceklerini vurguladı.

MHP’li Yönter’den sert tepki: “İftira ve operasyonlara boyun eğmeyeceğiz”

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, partisine ve Ülkü Ocakları’na yönelik artan iftira ve operasyonları sert bir dille eleştirdi.

MHP’li Yönter, “Kripto FETÖ’cüler, oncu buncular, Türk düşmanları, hayali iddia üreten namertler, çevremize sızan ajan provokatörler bir olmuş, işbirliği yapmış MHP’ye ve Ülkü Ocakları’na operasyon çekmenin hevesindeler!” ifadelerini kullanarak, bu saldırılara karşı dik duracaklarını vurguladı.

Ayrıca, “Eğer size boyun eğersek, göz yumarsak, suspus bakanlardan olursak hayat bize haram olsun!” diyerek kararlılık mesajı verdi.

Yönter, söz konusu iftira ve operasyonlarla başa çıkacaklarını belirtti.

MHP’li Yönter’in açıklamaları şu şekilde;

“Artan hızla, azgın nefretle, yaygın şiddetle iftira atıyorlar…Kripto FETÖ’cüler, oncu buncular, Türk düşmanları, hayali iddia üreten namertler, çevremize sızan ajan provokatörler bir olmuş, işbirliği yapmış MHP’ye ve Ülkü Ocakları’na operasyon çekmenin hevesindeler! Ey esfele safilinler, eğer size boyun eğersek, göz yumarsak, suspus bakanlardan olursak hayat bize haram olsun! Allah bes, baki heves… “

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL