Manşet Siyaset

Saffet Sancaklı MHP’den istifa etti

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, “Genel Başkanımızın talimatı doğrultusunda istifa ediyorum” sözleriyle MHP’den istifa etti. Saffet Sancaklı MHP’den istifa etti MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, partisinden istifa etti. Yerel seçimlere..

Saffet Sancaklı MHP’den istifa etti

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, “Genel Başkanımızın talimatı doğrultusunda istifa ediyorum” sözleriyle MHP’den istifa etti.

Saffet Sancaklı MHP’den istifa etti

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, partisinden istifa etti. Yerel seçimlere ilişkin “Eğer bu dönem MHP’ye bir belediye verilmezse, seçim sürecinde Kocaeli’de beni göremezler” resti nedeniyle Sancaklı’nın MHP’den istifası istenmişti. Konuyla ilgili MHP lideri Bahçeli de “Futbol hayatında 3 büyük kulüpte oynama geleneğini siyasette de mi sürdürmek istiyor? Tercih kendisinindir” şeklinde Sancaklı’ya tepki göstermişti.

“GENEL BAŞKANIMIZIN TALİMATI DOĞRULTUSUNDA İSTİFA EDİYORUM”

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaktepe sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı: Mensubu olmaktan şeref duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi üyeliğinden; yerel seçim sürecinde Cumhur İttifakını ve Partimizi her türlü tezvirat ve spekülasyondan uzak tutmak gayesiyle, Sayın Genel Başkanımızın talimatı doğrultusunda istifa ediyorum.

Bu vesileyle; Milliyetçi Hareket Partisine ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beye bağlılığımın tavizsiz bir şekilde devam edeceğini bildirir, kamuoyuna saygılarımı sunarım.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın partiden istifasının istendiğini açıklamıştı.

MHP’li Semih Yalçın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın MHP’nden istifası istenmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” demişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL